ÖNDER ÖCALAN'A ÖZGÜRLÜK
ÖNDER ÖCALAN'A ÖZGÜRLÜK
0 Yorum
30-09-2021

Merhaba Düşünce Komünü'nün değerli yoldaşları, dostları ve takipçileri. Sizleri “başka bir dünya mümkündür” şiarı ve devrimci umudun sarsılmaz inancıyla selamlamaktan onur duyuyoruz! 

Küresel Kapitalist Modernite güçlerinin Sayın Abdullah Öcalan’a dönük geliştirdikleri korsanvari rehin alma operasyonu insanlığın vicdanını kanatmaya devam ediyor. Bu uluslararası komplonun startı 9 Ekim 1998’de Sayın Öcalan’ın Suriye’den çıkarılmasıyla verildi. 15 Şubat 1999’da da Sayın Öcalan Türkiye’ye teslim edilerek, İmralı adasında ki 'tabutluğa' konuldu. Önder Öcalan bu uluslararası tecrit ve izolasyon rejimine karşı 23 yıldır İmralı adasında insanlık adına tarihi bir direniş sergiliyor!

Bu temelde sizleri uluslararası komplonun başlangıç yıldönümü olan 9 Ekim öncesi, yani 8 Ekim günü Amed saati ile 20:00'de hashtag çalışması ile başlatacağımız ‘Öcalan’a Özgürlük Kampanyası’na" aktif destek vermeye çağırıyoruz. Kampanyaya güçlü bir katkıyı sunacağınıza inanıyor; devrim, demokrasi ve özgürlük mücadelenizde başarılar diliyoruz! 

“Özgürlük Kazanacaktır” inancımızla devrimci selam ve saygılarımızla! 

DÜŞÜNCE KOMÜNÜ

YORUM GÖNDER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

BENZER KONULAR

ÖNDER ÖCALAN'A ÖZGÜRLÜK

ÖNDER ÖCALAN'A ÖZGÜRLÜK KAMPANYASI

AZADÎ YÊ BÎ SERKEVE

ÖNDER ABDULLAH ÖCALAN'A ÖZGÜRLÜK 

'ABDULLAH ÖCALAN'A ÖZGÜRLÜK '

HALKLAR ÖNDERİ ÖCALAN'A ÖZGÜRLÜK

DEM DEMA AZADIYÊ YE!